Категорија на прелистување

Локално

Прилепските градинки подготвени утре да ги отворат вратите за децата

Шесте прилепски градинки се подготвени од утре да ги отворат вратите за престој на децата според сите протоколи и заштитни мерки. Според Орце Тодоровски, директор на детските градинки…
Повеќе ...

Запленети марихуана и стебла канабис во Прилепско, дилерот притворен

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до ОЈО Прилеп поднесе кривична пријава против Т.Н. (53) од Прилеп поради Неовластено производство и продажба на дрога. По…
Повеќе ...

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content