Ознака на прелистување

Плетвар

Тешка сообрајќајна незгода – прекин на сообрајќајот на Плетвар

Судир помеѓу два автомобила кој се случил околу 8 часот утрово предизвика колони од автомобили од двете страни на превојот Плетвар. Тешко повредени се три лица кои се пренесени во…
Повеќе ...

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content