СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Радио Холидеј ви ја честита новата 2022 година

Во новата 2022 година да заборавиме на сите грижи а на нашите лица најприсутна да биде насмевката!
Ви посакуваме Среќна нова 2022 година, со своето доѓање да избрише се што Ве притискало, нервирало, создавало тешкотии, нервози, а да Ви донесе, среќа, радост, здравје, остварување на желби, благодет, сè што ви посакува душата!
Ваше РАДИО ХОЛИДЕЈ

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content