СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Лефков објави ВИДЕО: Џафери ги држи пратениците заклучени во Собранието

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Миле Лефков објави видео од Собранието на кое се гледа како пратеници реагираат дека се заклучени во Собрание.

-Заклучени пратеници и хаос во Собрание! Диктатурата на ДУИ/СДСМ олицетворена во Талат го покажува грдото лице во Собрание!, пишува Лефков на Фејсбук.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content