СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Градоначалникот Јовчески на средби со претставнички од медиумите и здруженијата „Преродба“, „Мајка традиција“, „Китка“ и „Орхидеја

Градоначалникот Јовчески денеска оствари средби со претставнички од медиумите и здруженијата „Преродба“, „Мајка традиција“, „Китка“ и „Орхидеја.

Ден пред 8-ми март, на мое големо задоволство, остварив средби со претставнички од медиумите и здруженијата „Преродба“, „Мајка традиција“, „Китка“ и „Орхидеја“. Им го честитав празникот и им дадов силна поддршка во нивната борба за економска, политичка и социјална рамноправност во општеството“-истакна Градоначалникот Јовчески на социјалните мрежи.


Можно е да е слика од 2 луѓе, луѓе што стојат и внатре
Можно е да е слика од 9 луѓе, седнати луѓе и внатре
Можно е да е слика од 7 луѓе и внатре
Можно е да е слика од 6 луѓе и внатре
Можно е да е слика од 3 луѓе и луѓе што стојат
Можно е да е слика од 2 луѓе и луѓе што стојат
Можно е да е слика од 3 луѓе, луѓе што стојат и внатре
Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content