СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Koмуналец Прилеп вработува – Објавени огласи за три работни позиции

JKП Koмуналец Прилеп објави огласи за три вработувања. Се бараат:

-1 лице за работно место Референт

-1 лице за работно место Архивар

-1 лице за работно место Инкасант

Огласите се објавени на веб страната на Агенцијата за вработување, а платите за сите три работни места изнесуваат нешто над 25.000 денари.

Огласите се активни до 15.02.2024 година.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content