Тет-а-тет средба Ковачевски-Мицкоски во клубот на пратеници

28

Тема на разговор пред се ќе бидат одлуките кои треба да се донесат во собранието со цел продолжување на евроинтеграциите на Македонија.

Средбата ја следи Михајло Видимлиски. Пристигнаа ли лидерите и кои се очекувањата од средбата ќе има ли поместувања на позициите?

Целосниот извештај погледнете го во видеото.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content