Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински” од Прилеп

24

Репертоар на тетарот „Војдан Чернодрински“

Во сабота (22.04.2023) со почеток од 20.00ч. ќе се одигра претставата „ДУПЛО ДНО“

Влезници на телефонскиот број: 076 442 378.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content