Пpoдолжен обичajoт со коледapcките oгнови

21

Со гравче, риба, сармички, топла ракија и црвено винце, прилепчани го искористија топлото време и празнуваа до доцните вечерни часови.

За многу години!

 

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content