СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Македонија

Проф. Владимир Трајковски: Што покажа вчерашниот социјален експеримент?

Што покажа вчерашниот социјален експеримент?

1. Дека во Македонија има лица со ниска самосвест за идентитет, име, односно анационални ликови.
2. Низок степен на интернет култура, а висок степен на простотилук.
3. Дека има многу „пациенти“ со Стокхолмски синдром.
4. Дека има многу партиски ботови кои киснат по задача на туѓи ѕидови со цел да омолавожуваат, шиканираат, навредуваат.
5. Како се прави вирален пост
Ова е последен мој пост и коментар на оваа тема на мојот ѕид.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content