Прва работна средба за помирување помеѓу синдикалната организација „Солидарност” и УЈП

20

Како што информираа од синдикалната организација „Солидарност”, средбата ќе се одржи заедно со помирувачот Илија Манасиев во просториите на Управата за јавни приходи-Генерална дирекција.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content