СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Спорт

Победничкиот погодок на ГРАНДЕ ПАНДЕВ кој ја однесе Македонија на Европско (Видео)

За сите кои сакаат да го погледнат уште неколку пати.

Победничкиот гол на Горан Пандев кој ја однесе Македонија на Европско првенство:

 

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content