„Пипи долгиот чорап” во прилепскиот театар

16

Во сабота (6 мај), со почеток од 12.00 часот во театарот “Војдан Чернодрински” ќе се одигра претставата „Пипи долгиот чорап“.

Влезници на телефонскиот број: 076 442 378.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content