Офф.нет потсети кога Пендаровски користеше,,Ван памет” за промена на устав по барање од Бугарија (ВИДЕО)

18

Во текстот со наслов кој укажува дека Пендаровски бара да не им се верува на други сејачи на магла како него Офф.нет.мк објавува видео во кое Пендаровски зборува дека никој од Бугарија не барал промена на устав или некакви анекси.

Сега целата кампања Пендаровски ја троши да ја убеди јавноста дека ВМРО-ДПМНЕ е таа што ги блокира бугарските барања за промена уставот.

Кој е овде ,,Ван памет” или надвор од умот проценете сами.

Видеото во линкот

https://off.net.mk/net-roulette/lokalno/chovekot-bara-da-ne-im-veruvate-na-drugi-sejachi-na-magla

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content