СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Култура

Народниот правобранител и граѓанските организации потпишаа меморандум за лицата со попреченост

Граѓанските организации денеска, на Денот на лицата со попреченост потпишаа меморандум со народниот правобранител

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Прочитај повеќе:
Close
Back to top button
Skip to content