МТСП: 8 декември неработен ден за сите граѓани

11

Министерството им го честита празникот „Св. Климент Охридски“ на сите граѓани.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content