СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Мицкоски: 100 дена промени што носат иднина!

Ова е Македонија со ВМРО-ДПМНЕ! Ова е само дел од најзначајните отпочнати проекти по општини во првите 100 дена!

Вака Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ ги најавува 100-те дена од локалната власт на ВМРО ДПМНЕ.

100 дена промени што носат иднина, вели Мицкоски.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content