МАРКЕТИНГ

#5 причини зошто да огласувате на радио

 

 

 

Соработката со нас не е трошење на буџетот, туку исплатлива инвестиција.

Почитувани,

Пред вас се наоѓа понуда која доаѓа од радиото што ги прифати промените на новото време во радиодифузниот сектор.

Радио Холидеј е приватна радио станица-концесионер која со квалитетен сигнал го покрива  регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, поширокиот Пелагониски регион. Радио Холидеј нон стоп, 24 часа дневно, емитува сопствена радио програма прилагодена според вкусовите на слушателската публика која ги опфаќа сите популации и старосни структури од најмладите до највозрасните. Секојдневно емитуваме музика од сите жанрови,емисии со различен карактер и тековни информации од градот и државата сместени во сопствени информативни емисии-вести. Ние сме јасни и конкретни како и цените кои ги нудиме за рекламирање преку нашето радио. Во услови кога можете да бирате одберете го најдоброто за Вас, Вашата реклама на нашето радио ќе ја постигне вистинската цел.

Ваше РАДИО ХОЛИДЕЈ

Симнете ја Маркетинг понудата.

 

ЦЕНОВНИК ПЛАТЕНО ПОЛИТИЧКО РЕКЛАМИРАЊЕ
РАДИО ХОЛИДЕЈ
ЦЕНОВНИК ПЛАТЕНО ПОЛИТИЧКО РЕКЛАМИРАЊЕ
ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛ

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content