Како ги нарекуваше Стево овие што ги товарат во автобуси?

14

Твитерџијата „Кичеецот“ во фотографијата на денот од врнежливото Скопје денеска, каде што СДСМ организира „голем граѓански митинг“, со прашање до претседателскиот кандидат од владејачката партија Стево Пендаровски, кој не толку одамна ги навреди приврзаниците на опозицијата, споредувајќи ги со „стока“.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content