СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Спорт

Елмас е опасен и во ринг

Наполитанци не се закачајте многу со Елиф.

Вешт е на мал простор не само со топка, туку и со боксерски ракавици. Штета што си замина Гатузо, можеби ќе паднеше нешто на тренинг чисто спортски.

 

 

 

 

 

 

 

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content