СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Здравје

Домашен тренинг за цело тело: 20 минути пилатес вежби

Денеска ви нудиме сет од многу ефикасни пилатес вежби во времетраење од 20 минути.

Ќе го затегнете целото тело и ќе ги активирате дури и „заборавените“ мускули.

Почнете да вежбате!

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content