СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Денеска ГОООЛЕМО!!! отварање, многу изненадувања, подароци и супер промотивни цени – Ова е дел од понудата (Фото)

Конечно River Soft во Прилеп!!!

Од денеска прилепчани ќе имаат можност да купуваат сè од техника квалитетно и по најниски цени.

River Soft пристигна во градот под Марковите Кули, а од денеска, 25. мај започнува со работа. Од River Soft за големото отварање најавуваат супер промо цени, гратис производи и голем број други изненадувања.

Салонот се простира на површина од 400м2 и ќе биде ултра модерно уреден и опремен.

Се работи за големи салони за бела техника, телевизори, мали апарати, клима уреди, телефони, компјутери, компјутерска галантерија, велосипеди, мотори и др, а во Прилеп ќе биде лоциран во поранешната стоковна куќа, каде неодамна се наоѓаше КАМ маркет.

SAMSUNG, VIVAX, BOSCH и други докажани брендови!

ЗА РЕЛАКСИРАНО КУПУВАЊЕ! ЗА ПОМАЛИ ТРОШОЦИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ! Биди и ти, чекор напред во техногијата со River Soft.

Салонот во Прилеп се наоѓа на улица “Кузман Јосифоски” спроти “Тинекс”

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content