Девојчиња изнатепале соученичка кај “Бизнис центарот” во Прилеп

269

Вчера, 22.05., во 14:55часот, П.С.(50) од Прилеп пријавил во Полициската станица Прилеп, дека по завршување на часовите, а во близина на “Бизнис центарот” во градот, неговата малолетна ќерка била физички нападната од нејзини соученички.

Се работи на расчистување на случајот – информираат од МВР.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content