Град со загрижувачка големина

9

Во Прилеп во овој момент силното невреме е проследено и со град со големина на орев.

 

УХМР инаку најави пороен дожд низ повеќе градови во земјава за попладневните часови, а во дел од нив веќе започна невремето.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content