Во МНР средба за ко-претседавањето на Македонија и Бугарија со Берлинскиот процес

25

Работниот појадок е дел од активностите во рамките на Заедничкото ко-претседавање на Република Македонија и Република Бугарија со Берлинскиот процес.

Предвидено е воведни обраќања да имаат Османи, Ангелов, Холштајн и Гир, соопшти МНР.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content