Видео: Страшна глетка, невреме кај Градско

272

На снимката може да се забележат поројни врнежи од дожд и повремени грмотевици.

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content