СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Македонија

ВИДЕО – Потписите за Бујар Османи се собираат во штабот на ДУИ во Чаир?

Дали во оваа држава има закон што важи за ДУИ?

Дали ЕДНАШ ќе почитуваат закон???

Потписите за Бујар Османи се собираат во штабот на ДУИ во Чаир?

Не во подрачните единици на ДИК, не во нотарска канцеларија?

Ееееее жални ние ……..

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content