СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Вечерва 6 нови натпревари на турнирот во мaл фудбал „Св. Никола“

Во одлична спортска атмосфера и со многу постигнати голови, поминаа изминатите два натпреварувачки дена на турнирот во мал фудбал “Св. Никола 2022”.

Ова се постигнатите резултати:

Ова е програмата на натпревари за вечерва:

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Messenger icon
Пишете нѝ на Фејсбук!
Skip to content