СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Македонија

Битолчанка нудела сексуални услуги, но наместо клиенти „нашла“ полицајци

Полициски службеници во неделата околу 21,30 часот ја затекнале 34-годишната Е.А. од Битола како нуди сексуални услуги на Градското шеталиште.

Жената била затекната како нуди сексуални услуги на шеталиштето во период кога имало голем број шетачи, информираат од Министерствто за внатрешни работи

Против 34-годишната битолчанка е поднесена соодветна пријава.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content