СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Земјоделие

Апашите го изедоа народот, бачило ги спушти цените

За сите од Струмичко. Со оглед на беспарицата од апашите кои го изедоа народот бачило Алапулови ги спушта цените да би биле пристапни за секого…

Сирење 300 денари
Урда 120 денари
Гладни нема да останеме

Фејсбук статус на Зоран Алапулов во групата земјоделие мк.

https://www.facebook.com/groups/zemjodelie.mk/permalink/2429387680547950/

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content