СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Македонија

Албин Курти, Таче, Шекеринска и Бујар Османи на вечера во скопски локал

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content