СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Абе, ако се лажи – нек се лажи!

Ковачевски за период од 20 дена 3 пати ја зголеми просечната плата.
Па Бетмен Велит:
Ко шо викаше Секула во Солунски патрдии „абе, ако се лажи – нек се лажи“ 

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content