СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Mицкоски: „Oва е човекот кој вечерва требаше да ме yбиe” (Фото)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ предмалку ја шокираше целата нација со последната објава на Фејсбук

Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва. Барам итно да биде приведен од Спасовски и МВР! #НемаПовлекувањеЗаМакедонија, напиша Мицкоски на ФБ.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content