СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Опожарено товарно возило во Прилеп

Товарно возило кое било паркирано во двор вчера вечер било опожарено во Прилеп. Повредени лица од пожарот нема, а на местото бил извршен увид.

Спорд пријавеното, синоќа во 22.50 часот во Полициската станица Прилеп, од Територијалната противпожарна единица Прилеп било пријавено дека на ул.„Марагара” во Прилеп било опожарено товарно возило „мерцедес”, со ресенски регистарски ознаки, сопственост на З.Б. од Прилеп, а паркирано во дворното место од куќата на Г.С.

Прикажи повеќе

Поврзани објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Messenger icon
Пишете нѝ на Фејсбук!
error: Содржината е заштитена !!
Skip to content