СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Општина Прилеп ја објави новогодишната програма

Општина Прилеп ја објави новогодишната програма. Еве како и со кого прилепчани ќе се забавуваат пред и за Нова Година:

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Messenger icon
Пишете нѝ на Фејсбук!
error: Содржината е заштитена !!
Skip to content