Локално

Општина Прилеп ја објави новогодишната програма

Општина Прилеп ја објави новогодишната програма. Еве како и со кого прилепчани ќе се забавуваат пред и за Нова Година:

Тагови
Прикажи повеќе

Поврзани теми

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Skip to content