СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Спорт

Навивачите збудалеа: Јунајтед ангажираше згодна водителка (ФОТО)

Навивачите долго време бараат засилувања од управата на Манчестер јунајтед, а тие решија да донесат атрактивна водителка за клупската телевизија.

Пред неколку дена на работа во телевизијата тргна манекенката Кирсти Луис Шелтс и набрзо ги воодушеви навивачите, кои ја доживуваат како големо „засилување“.

Секако, таа со својот ангажман се пофали на социјалните мрежи, па доби голем број позитивни коментари.
Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Messenger icon
Пишете нѝ на Фејсбук!
error: Содржината е заштитена !!
Skip to content