Здравје

ВИДЕО: Се соблече гол насред емисија: Шокираше со сето она што го покажа

Петар Челик за 55 години колку што тренираима освоено 18 титули на Светскиот шампион и сè уште се натпреварува. Петар многу се грижи за неговиот изглед, а во изминатите 70 години јадел 200.000 до 250.000 јајца. Дури и денес, јаде најмалку 10 јајца на ден, а со напорно тренирање го одржува својот изглед.

Тој покажа дека изгледа одлично и почна да се соблекува до половината во програма во живо на еда српска телевизија.

И презентерот и гледачите беа шокирани. Еден од коментарите на социјалната мрежа што водителот му го прочита на Челик предизвика токму ваква реакција кај бодибилдерите.

Проверете како Петар се соблекол на средина од шоуто:

 

Тагови
Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани теми

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заштитена !!
Skip to content