Култура

(ВИДЕО) Ем шуто, ем боде: Македонските јавни личности се восхитуваат на манекенка која не постои

Бјанка Мизел, светски позната манекенка која всушност не постои, но нашите јавни личности ја следат нејзината кариера и сакаат да бидат како неа, објавува 1тв.

Целата хит анкета на тимот на ексклузив можете да ја погледнете во продолжение.

Тагови
Прикажи повеќе

Поврзани теми

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Skip to content