СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Култура

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Лила Филиповска боса на тераса пие кафе и го користи ноемвриското сонце, Мартин и Стефан од Некст Тајм ја истражуваат Македонија, а Роберт Билбилов ужива во друштво на својот миленик.

Некои од нив се сончаат на тераса, други ја истражуваат Македонија, а трети се на третмани за разубавување.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Елена Ристеска

Марјана Станојковска

Дарко Димитров

Роберт Билбилов

Милена Антовска

Стефан од Некст Тајм

Мартин од Некст Тајм

Јелена Спенџарска

Лила Филиповска

Елена Стефановска

Кристина Димитровска

Антонија Гиговска

Димитар Атанасовски

Ивана Кнез

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button
Skip to content