СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Хрватската старлета Нивес Целзиус на гости кај Пендаровски во Вила Водно

Познатата хрватска старлета Нивес Целзиус се пофали дека била на прием кај претседателот Стево Пендаровски во вила Водно во Скопје.

Таа на социјалните мрежи објави фотографии и видео од приемот кај Пендаровски при престојот во Скопје, каде што дошла на турнир во мал фудбал.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content