СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Спорт

Сите голови на Македонија на патот до Европското првенство (Видео)

УЕФА објави видео од сите погодоци на македонската фудбалска репрезентација кои ни донесоа прво историско учество на европските првенства

Уживајте во фудбалските магии на Пандев, Елмас, Адеми, Барди, Алиоски…. во продолжение:

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content