СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Свирежите кои не се слушнаа на преносот, ама власта и тоа како ги слушна

Свирежите на граѓаните на Мечкин Камен, кои МТВ ги прикри со спремно аудио:

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content