СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 03 11 2023

Прекини во снабдување на електрична енергија за петок 03 11 2023 година.

2023-11-03 12:00 2023-11-03 13:30 Прилеп с.Долнени, с.Ропотово, с.Пешталево, с.Секирци, с.Црнилиште, с.Зрзе, Ман.Зрзе, Репетитори од Т Мобиле
Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content