Почна исплатата на декемвриските пензии

31
Денеска започна етапната исплата на пензиите за месец декември, кои продолжуваат да се исплатуваат предвремено, информираат од Министерството за труд и социјална политика.
Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content