СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Македонија

Повторно ПУКАЊЕ ВО ИСТ ГЕЈТ МОЛ

На минус еден пукање во гаража, Раде Трајковски е повторно таргетот, ранет. Заедно со уште едно лице пренесени се во Градска болница во Скопје.

Повеќе детали наскоро.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content