СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Локално

Падна првиот снег во Македонија

Викендов националниот парк Пелистер е соодветно место за уживање за сите љубители на снегот.

На социјалните мрежи се објавија фотографиии колку натрупало, па погледнете и самите и уживајте во глетката.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content