Откриен идентитетот на убиениот во Тетово – Ова се првите снимки од местото на злосторството (ВИДЕО)

193

Вечерва во Тетово кај местото Мема се случи убиство. На терен се полициски службеници.

Според информациите на ТВ21, жртвата е маж со иницијали Р.Т., на возраст од околу 40 години.

Се уште нема официјални информации за случајот.

Во продолжение и први снимки од местото на убиството:

Може ќе Ви се допадне

Веб страницата користи *колачиња со цел да овозможи и креира подобро корисничко искуство за нашите посетители. Прифаќам Повеќе

Skip to content