СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

КултураЛокално

Моќна видео порака која ќе допре до вашите срца

Среќна нова година и среќни празници ви посакуваат од ООУ Блаже Конески - Прилеп

Од ООУ Блаже Конески – Прилеп, оваа година на поинаков начин се одлучија да ги испратат своите желби и пораки за поуспешна 2021 година, до сите родители, колеги и соработници. Погледнете го видеото во продолжение.

https://www.facebook.com/ooublazekoneski/videos/751102849089122/

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content