СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Политика

Мицкоски: Следете ја во живо вонредната прес конференција

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе одржи вонредна прес-конференција во 22 часот.

Тој предмалку се огласи на социјалните мрежи и објави фотографија од лицето за кое вели дека вечерва требало да го убие.

Неговата изјава ќе биде пренесувана во живо на Фејсбук профилот на Христијан Мицкоски.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Прочитај повеќе:
Close
Back to top button
Messenger icon
Пишете нѝ на Фејсбук!
Skip to content