СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

Спорт

ЛИНК за гледање Португалија-Македонија

Линк за следење на натпреварот Португалија-Македонија

Натпреварот не го пренесува Македонската радио телевизија оти ги нема откупено правата за тоа.

Прикажи повеќе

Холидеј

Радио Холидеј е приватна радио станица - концесионер која со квалитетен сигнал го покрива регионот на Општина Прилеп, Крушево, Македонски Брод, Демир Хисар, Битола и поширокиот Пелагониски регион.

Поврзани објави

Back to top button
Skip to content